Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
NovinkyProduktyPodmínkyKontakt
PodmínkyObchodní podmínky

Zde uvedené obchodní podmínky jsou platné pro internetový nákup zboží ve firmě DOMIR s.r.o., Nerudova 1055 Sušice. Internetový obchod je zaměřen na výrobky kosmetiky, zdravotní kosmetiky a drogerie. Pro co nejjednodušší orientaci je katalog tématicky rozdělen do několika kategorií ,
 1. Objednávka zboží
 2. Cena zboží
 3. Platební podmínky, dodání zboží
 4. Dodací lhůta
 5. Vrácení zboží
 6. Reklamace a záruční doba

PROVOZOVATEL

Internetový obchod provozuje:
Domir s.r.o.
Nerudova 1055
342 01 Sušice

IČ :64831515

1.OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ

Odesláním objednávky vybraného zboží kupující potvrzuje závaznost jeho objednání a akceptuje obchodní podmínky pro dodávky zboží vyhlášené Domir s.r.o. (dále jen "prodávající").

Po odeslání objednávky se zákazníkovi automaticky odešle zpráva o zaevidování jeho požadavku na jeho e-mail adresu uvedenou při vyplnění kontaktního formuláře. Při zaevidování objednávky se zákazníkovi automaticky vygeneruje číslo, které je nutné uvádět při komunikaci s pracovníky prodávajícího.. Pokud se nezobrazí informace o zaevidování objednávky, nebo nedorazí kopie objednávky, kontaktujte prodávajícího.

Objednávku je možné provést rovněž telefonicky na výše uvedených telefonních číslech.

2.CENA ZBOŽÍ

Veškeré ceny produktů uvedených na stránkách jsou koncové včetně DPH. Jsme plátci DPH. Avizované slevy jsou počítány z konečného součtu.

3.PLATEBNÍ PODMÍNKY, DODÁNÍ ZBOŽÍ

Za objednané zboží dodané prodávajícím je kupující povinen zaplatit prodávajícímu cenu tohoto zboží obsaženou v aktuálním internetovém katalogu prodávajícího, platném ke dni objednání kupujícím. Prodávající si vyhrazuje právo změny prodejní ceny, a právo stornovat objednávku. Musí však o tomto svém kroku zákazníka informovat mailem nebo telefonicky.

Vlastnické právo k objednanému zboží, dodanému spotřebiteli přechází na kupujícího úplným zaplacením kupní ceny. Jestliže však celá kupní cena byla zaplacena předem, přechází toto vlastnické právo na kupujícího až předáním a převzetím dodaného zboží.

Objednané zboží je možné zaplatit těmito způsoby:
 1. platba v hotovosti - při osobním předání zásilky
 2. platba na dobírku - zboží je odesláno Českou poštou,
 3. platba předem bankovním převodem na účet - platbu za zboží je možné poslat převodem na náš účet vedený u České spořitelny. Číslo účtu: 133593153/0300 (ČSOB), jako variabilní symbol se uvede číslo objednávky (získáte v potvrzovacím e-mailu). Zboží bude expedováno jakmile bude platba připsána na bankovní účet provozovatele, případně dle domluvy.
Odesílané zboží je pojištěné a za jeho stav ručí přepravce. Pokud dorazí zásilka viditelně poškozená, zboží nepřebírejte a sepište s přepravcem reklamační protokol.

Poštovné a balné objednávek:
K ceně zboží bude připočten manipulační poplatek (poštovné pro ČR + balné) dle způsobu doručení a celkové ceny a druhu nakoupených produktů, viz níže uvedená tabulka manipulačních poplatků.

Typ platby Způsob doručení Manipulační poplatek vč. DPH (poštovné a balné)
Platba na dobírku Balík České pošty - nákup do 800,-Kč 129,-Kč
Balík České pošty - nákup nad 800,-Kč 99,-Kč
Platba předem bankovním převodem Balík České pošty - do 24 hod. 85,-Kč
 • Při nákupu nad 3000,-Kč sleva 5%
 • Poštovné a balné je zdarma u objednávek nad 2500Kč zasílaných Českou poštou po celé ČR.
 • Při platbě předem na přání zákazníka vystavíme PROFORMA FAKTURU
Zboží zasíláme po území České republiky. Dodání mimo Českou republiku řešíme individuálně.

5.DODACÍ LHŮTA

Zboží je zasíláno po území České republiky. Dodání mimo Českou republiku řešíme individuálně. Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky Dodací lhůta je do 5 pracovních dnů..V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo prodejce nezaručí vyexpedování do 5pracovních dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín expedice. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího.

6.VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V případě, že kupní smlouva je uzavřena prostřednictvím této internetové nabídky, má kupující právo vrátit bez udání důvodu celou zásilku nebo i její část do 14 dnů po obdržení nákupu. Podmínky vrácení peněz:

 • Zboží musí být naprosto neporušené, dobře zabalené, schopné dalšího prodeje.V žádném případě nesmí být balení otevřeno!
 • Kupující musí odeslat zásilku do 14 dnů od obdržení zásilky.
 • Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové nebo balíkové složenky.
 • Jsou vráceny pouze peníze za zboží, nikoli poštovné a dobírkové. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou, dobírkou nebude přijato!
 • Zboží zašlete na adresu:
  Domir s.r.o., Nerudova 1055, 342 01 Sušice
 • V zásilce odešlete informace o adrese pro vrácení peněz, popř. uveďte č.učtu, datum, důvod vrácení a podpis. Po splnění výše uvedených podmínek, zašleme sumu složenkou nebo na Váš účet nejpozději do 10 pracovních dnů po převzetí zboží.


7.REKLAMACE A ZÁRUČNÍ DOBA

Na veškeré zboží nabízené prostřednictvím těchto stránek je poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.

Při uplatnění reklamace je potřeba zaslat zboží na adresu provozovny a do zásilky přibalit reklamační list. Reklamační list musí obsahovat Vaše údaje, popis zboží, popis závady, datum a Váš podpis. Dále by měl obsahovat prohlášení, že s výrobkem nebylo manipulováno jinak, než jak je uvedeno v návodu k výrobku. Uvádějte, prosím, Vaše telefonní číslo nebo e-mail, abychom Vás mohli flexibilně kontaktovat o stavu reklamace.

Při uplatnění reklamace je nutné doložit:

 • doklad o nákupu zboží (případně kopie)
 • záruční list (pokud byl vystaven)
 • reklamační list, kde jsou uvedené Vaše kontaktní údaje a popis závady
Reklamované zboží v záruční lhůtě musí být k reklamaci dodáno včetně veškerého příslušenství, které bylo v balení u výrobku, nesmí být mechanicky poškozeno a mělo by být zabaleno v originální obalu
Domir s.r.o.